Coord-Facilities Maintenance

Coord-Facilities Maintenance

Job title: Coord-Facilities Maintenance

Company: Edition Hotels

Job description: İlan Tarihi Sep 24, 2021
İş Numarası 21107795
İş Kategorisi Engineering & Facilities
Lokasyon The Bodrum EDITION, Dirmil Mahallesi, Balyek Caddesi No 5A, Bodrum, Turkey, Turkey
Marka Edition Hotels
Çizelge Full-Time
Konum değişikliği mi? N
Pozisyon Türü Non-Management
Uzakta mı bulundu? N

EDITION Hotels, butik otel işletmecisi Ian Schrager’in ileri görüşlü dehasını dünya sınıfında bir lüks otelin hizmet kalitesiyle ve Marriott International’ın global erişimiyle birleştirerek dünya konuk ağırlama sektöründe tamamen yeni bir deneyim yaşatıyor. Dünyanın en popüler şehirlerinin büyüleyici birer minyatürü olan otellerimiz, yemek, eğlence, gece hayatı ve hizmette en iyiyi sunarak ruhunuzu yüceltecek sihirli deneyimler yaşatıyor!

Ancak bu sihirli deneyimi yaşatmak için size ihtiyacımız var.

EDITION, kendilerine ilham verecek, sınırlarını zorlayacak ve çalıştıkları işten gurur duymalarını sağlayacak bir işyeri arayan, sıcakkanlı, dışa dönük ve samimiyetleriyle hayrete düşüren kişiler arıyor. Burası hizmetin kılavuzlardan okunarak değil kalpten gelerek sunulduğu bir yer. Burası, konuklarımızın her birini memnun eden ve büyüleyen, hiç bitmeyen bir gösteri alanı.

Hemen aramıza katılmanız için sizi davet ediyoruz.

Marriott International, fırsat eşitliği sunan bir işverendir. İstihdam politikamızda işgücü çeşitliğine ve katılımcı, ‘önce insan’ diye bir kültürün sürdürülmesine inanıyoruz. Kişinin engellilik durumuna ve askerlik durumuna dayalı veya yürürlükteki yasalarla korunan başka bir duruma dayalı ayrımcılık yapmadığımızı taahhüt ediyoruz.

Expected salary:

Location: Bodrum, Muğla

Job date: Sat, 25 Sep 2021 23:31:03 GMT

Apply for the job now!

#CoordFacilities #Maintenance