Senior marketingový špecialista

Senior marketingový špecialista

Job title: Senior marketingový špecialista

Company: O2 Slovakia

Job description: Popis:

Vedeli ste, že niekedy sa platilo za volania podľa času, v ktorom sa hovor uskutočnil? Že minúta volania do inej siete stála skoro pol eura? Že pri prechode k inému operátorovi ste mohli stratiť svoje obľúbené číslo? Že zákazníci boli neslobodní a viazaní obrovskými zmluvnými pokutami?

Našťastie, doba sa zmenila k lepšiemu. Centrom a akcelerátorom tejto zmeny je už viac ako 14 rokov tím segmentového marketingu v O2. Práve teraz sa naskytá príležitosť, aby ste sa aj vy stali jeho súčasťou.

Vstúpte do laboratória, v ktorom sa neustále objavujú nové trendy a smery posúvajúce vpred celý trh mobilných operátorov. Prispejte svojím unikátnym pohľadom na posúvanie poznaného, vymyslite niečo ako ďalší paušál bez viazanosti alebo vychytávky k fixnému internetu a TV na doma! Posuňte fixné a mobilné služby na Slovensku, poďte ďalej.

U nás budete najmä

– Tvoriť mobilné a fixné marketingové propozície a koordinovať ich implementáciu naprieč oddeleniami

– Analyzovať a vyhodnocovať správanie zákazníkov v oblasti fixných a mobilných služieb

– Odhadovať a modelovať dopad propozícií na segmenty zákazníkov a na náklady a výnosy

– Iniciovať digitálne riešenia s cieľom posúvať zákaznícku skúsenosť

– Sledovať vývoj a novinky na trhu fixných a mobilných zariadení a služieb a navrhovať a implementovať také, ktoré zapadajú do marketingového plánu spoločnosti a celkovej stratégie.

– Pripravovať kampane na skupiny zákazníkov

Termín nástupu:

  • ASAP

Druh pracovného pomeru:

  • Trvalý pracovný pomer

Zručnosti a kvalifikácia:

požadované

min. vzdelanie

  • Stredná škola s maturitou

Výhody:

Ďalšie výhody:

– Základná mesačná mzda najmenej: 1 800 €/brutto – Okrem základnej mzdy môžete získať aj bonusy 2-krát ročne. – Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím a preto sa s Vami radi porozprávame osobne. U nás navyše: – Je lepšie raz vidieť ako 100-krát čítať. Našu atmosféru vám predstavia tie najpovolanejšie: https://www.youtube.com/watch?v=zH5bdpw7bd4 – Formality idú bokom. Komunikácia bez okolkov a otvorenosť je samozrejmosťou. Nepoužívame tituly, všetci si tu tykáme a to, že o sebe hovoríme, že sme priateľskí, nie je iba fráza – presvedčíte sa sami, keď sa stanete súčasťou našej kultúry, na ktorú sme právom hrdí. – Podporujeme záľuby našich kolegov, či už flexibilným pracovným časom, zázemím v office alebo prostredníctvom rôznych aktivít a projektov – u nás si na svoje prídu cyklisti, bežci, chodci, jogíni, kolobežkári, rodičia s deťmi, dobrovoľníci vo všetkých oblastiach, ale i záhradkári, amatérski cukrári či pekári, influenceri a blogeri a vlastne všetci ľudia s dobrým nápadom – Chceme, aby sa naši ľudia cítili dobre nielen v práci, ale aj v súkromí, preto robíme množstvo aktivít zameraných na podporu duševného zdravia. – StredoZen- alebo bezmítingové stredy, aby sme mali čas a pokoj na svoju a mohli načerpať energiu do ďalších dní. – O2 Prázdniny – vieme, že niekedy sa pracuje nad 100% a preto ponúkame aj voľno navyše. – Keď je človek chorý, má ostať doma. Pomôže tým sebe aj kolegom a my mu PN-ku doplatíme. – Príspevok na stravné máme aj za dni neprítomnosti v práci.

Informácie o zamestnávateľovi:

O2 Slovakia je silná a stabilná spoločnosť, pôsobiaca v oblasti telekomunikácií.

Adresa:

Kontakt:

  • Lucia Nacíková

Expected salary:

Location: Bratislava, Bratislavský kraj

Job date: Sat, 12 Jun 2021 22:41:31 GMT

Apply for the job now!

#Senior #marketingový #špecialista